سبد خرید

چطوری جواهراتمان را با لباس مناسب بپوشیم

چند نکته برای ست کردن زیورآلات با لباس

ست کردن زیورآلات بر اساس رنگ لباس

اکسسوری و جواهرات را با رنگ لباس ست کنید. این راه، آسان‌ترین شیوه برای انتخاب اکسسوری است. رنگ، یکی از مهم‌ترین جنبه‌های لباس است و اکسسوری متناسب با آن، ظاهر لباس را متعادل و جذاب‌تر هم می‌کند.

مثلاً اگر لباس صورتی روشن پوشیده‌اید، اکسسوری‌های صورتی یا رزگلد استفاده کنید. این انطباق رنگ، نیازی نیست دقیق باشد. حتی می‌توانید از صورتی تیره نیز به همراه کفش‌هایی در همین طیف رنگی، برای اکسسوری خود بهره ببرید.

5 روش برای ست کردن جواهرات و زیور‌آلات با لباس

جواهرات خود را با جزئیات لباس‌تان ست کنید. به جای آنکه اکسسوری را با رنگ کلی لباس ترکیب کنید، می‌توانید از رنگی که در جزئیات لباس (مثلاً گل لباس) به کار رفته، استفاده نمائید. این شیوه برای لباس‌های طرح‌دار، عالی است زیرا بیش از یک رنگ برای ترکیب کردن وجود خواهد داشت.

مثلاً اگر لباس سفید با گل‌های آبی و صورتی پوشیده‌اید، اکسسوری‌های صورتی و آبی استفاده کنید.

5 روش برای ست کردن جواهرات و زیور‌آلات با لباس

زیورآلاتی با رنگ‌های خنثی را برای لباس‌های روشن استفاده کنید. اگر لباس شما رنگ بسیار روشنی همانند زرد روشن دارد، بهتر است با اکسسوری‌های خنثی ترکیب شود. رنگ‌های خنثی، سفید، مشکی و قهوه‌ای هستند که تقریباً با هر رنگی ترکیب می‌شوند.

5 روش برای ست کردن جواهرات و زیور‌آلات با لباس

از جواهرات و زیورآلات کوچک و ساده، با لباس طرح‌دار استفاده کنید. یک لباس طرح‌دار خودش به اندازه کافی شلوغ هست و استفاده از اکسسوری‌های طرح‌دار و شلوغ با آن، واقعاً زیاده‌روی است. اطمینان یابید که رنگ کفش و کیف شما نیز یکدست و ساده باشد. سعی کنید اکسسوری‌های ساده همانند گوشواره‌های میخی یا دستبند نقره‌ای ساده استفاده کنید. این اکسسوری‌ها کمک می‌کنند تا لباس شما بیشتر توجه مثبت اطرافیان‌تان را جلب کند.

5 روش برای ست کردن جواهرات و زیور‌آلات با لباس

اکسسوری‌هایی با رنگ‎های جسورانه را با لباس‌هایی که رنگ خنثی دارند به کار ببرید. اگر لباس شما رنگ خنثی همانند سفید، بژ یا قهوه‌ای دارد، افزودن اکسسوری، کیف یا کفش با رنگ روشن، لباس شما را جذاب‌تر خواهد نمود. سعی کنید یکی از اکسسوری‌های شما، رنگ روشنی داشته باشد. اگر لباس شما یکرنگ است، بهتر است کیف دستی یا کفش شما طرح‌دار باشد.

5 روش برای ست کردن جواهرات و زیور‌آلات با لباس

زیورآلات خود را با لحن لباس خود ست کنید. هر رنگی، یک لحن دارد. رنگ‌هایی با لحن گرم، شامل زرد، نارنجی و قرمز هستند درحالی که لحن‌های سرد شامل سبز، آبی و بنفش هستند. بسیاری فلزها با این لحن‌ها انطباق دارند. فلزهایی همانند طلا یا مس با رنگ‌هایی با لحن گرم مناسب‌اند. جواهرات نقره‌ای نیز با رنگ‌هایی با لحن سرد، بهتر ترکیب می‌شوند.

 

بسته به بُرش و دوخت لباس خود، اکسسوری را انتخاب کنید

از گردنبند برای لباس‌هایی که یقه‌ی U یا هفتی دارند، استفاده کنید. بُرش این نوع لباس‌ها برای پوشیدن گردنبند عالی هستند. سعی کنید از گردنبندی استفاده کنید که در بالای یقه لباس قرار بگیرند و با انحنای یقه نیز انطباق داشته باشد. می‌توانید آویزی ساده و یا گردبند جسورانه‌تری را در ترکیب خود به کار ببرید.

 

از گردنبند بر روی لباس‌های یقه اسکی استفاده نکنید. لباس‌های یقه اسکی، یقه‌ی شلوغی دارند و استفاده از گردنبند یا گوشواره، سبب شلوغ شدن ظاهر شما می‌شود. برای چنین لباسی از دستبند استفاده کنید. این کار سبب می‌شود بازوهای شما بیشتر به چشم آید و پائین لباس را نسبت به بالای آن، موزون و متعادل کند.

با لباس یقه گرد، از گردنبندهای بلند استفاده کنید. یقه‌ی گرد، طراحی ساده‌ای دارد و می‌توانید با آن از اکسسوری‌های بزرگتر استفاده کنید. گردنبند، توجه را به سمت صورت شما جلب می‌کند.

5 روش برای ست کردن جواهرات و زیور‌آلات با لباس

ظاهر لباس‌های یک شانه را با دستبند کامل کنید. لباس‌هایی که یک شانه هستند، ظاهر جسورانه‌ای به شما می‌بخشند و برای بالانس کردن تقارن لباس، از دستبندی در سمتی که شانه‌ی آن پوشش و بند ندارد، استفاده کنید.

با لباس‌های بدون بند، گوشواره بپوشید. لباس‌هایی که بندی ندارند و شانه‌های شما کاملاً نمایان است، با گردنبند چندان جالب نمی‌شوند زیرا جذابیت لباس شما را می‌کاهد. به جای آن، از گوشواره استفاده کنید.

گوشواره‌های ساده و کوچک، به لباس شما ظاهری شیک و جذاب می‌بخشد. می‌توانید گوشواره‌های بلند را نیز با این لباس استفاده کنید که توجه را به سمت صورت شما جلب کند.

انتخاب اکسسوری مناسب برای مناسبت‌ها

پوشیدن کفش مناسب. اطمینان یابید که کفش شما متناسب با لباس است. به عنوان مثال اگر لباس مجلسی می‌پوشید، از کفش پاشنه بلند استفاده کنید. لباس‌های سبک برای روزهای آفتابی، متناسب با صندل هستند، نه کفش‌های بسته و پوشیده.

اطمینان یابید که کیفیت زیورآلات شما مناسب است. اگر لباس مهمانی با کفش پاشنه بلند می‌پوشید، دستبند کشی یا لاستیکی یا جواهراتی با کیفیت پائین استفاده نکنید. همچنین اگر لباس غیررسمی پوشیده‌اید، از گردنبند الماس استفاده نکنید. این موارد ممکن است خیلی ساده باشد، اما برای یادآوری، اهمیت دارند.

۵ روش برای ست کردن جواهرات و زیور‌آلات با لباس

کیف مناسب استفاده کنید. اگر می‌خواهید کیف دستی شما، لباس را کامل کند و مناسب باشد، باید در انتخاب آن دقت کنید. برای لباس‌های رسمی، از کیف بزرگ استفاده نکنید. یک کیف چرمی مشکی، برای هر مناسبتی، قابل استفاده است.

با لباس رسمی، اکسسوری کمتری استفاده کنید زیرا توجه را از لباس شما می‌کاهند. تنها یک یا دو اکسسوری کوچک با لباس رسمی مناسب خواهد بود. در هنگام استفاده از دستمال گردن یا کلاه، دقت کنید. تنها یکی از آن‌ها را بپوشید.

زیورآلات خود را با یکدیگر ست کنید

زیورآلات فلزی خود را ست کنید. اگر چندین زیورآلات استفاده می‌کنید، بهتر است آن‌ها را با یکدیگر ست کنید. مثلاً همه‌ی آن‌ها از جنس طلا یا همگی نقره باشند.

تنها از یک اکسسوری جسورانه استفاده کنید. اگر گردنبند بزرگی می‌پوشید یا کیف طرح‌دار دارید، اکسسوری‌های دیگر شما باید کوچک و ساده باشند تا تمرکز بر روی ظاهر و لباس شما باشد.

۵ روش برای ست کردن جواهرات و زیور‌آلات با لباس

سایه‌های روشن یا خنثی را انتخاب کنید. اگر چندین اکسسوری می‌پوشید، همه‌ی آن‌ها نباید رنگ روشن داشته باشند. چنین کاری توجه را از سمت لباس شما دور می‌کند.

تنها یک یا دو رنگ روشن برای اکسسوری‌های خود انتخاب کنید. این رنگ‌های روشن باید یکسان باشند تا هماهنگی را حفظ کنند.

با اکسسوری‌های خود، ظاهر مناسب را ایجاد کنید

یک اکسسوری پیچیده را با لباسی دخترانه ترکیب کنید. لباس سیاه یا ظاهری حرفه‌ای‌تر، نیازمند اکسسوری‌های شیک‌تری همانند گوشواره‌های مرواریدی هستند. کیف یا کفش مشکی نیز مناسب این لباس خواهند بود.

۵ روش برای ست کردن جواهرات و زیور‌آلات با لباس

اگر لباس گلدار می‌پوشید، از اکسسوری‌هایی با رنگ خنثی استفاده کنید. رنگ‌های خنثی برای لباس‌های طرح‌دار، عالی هستند. صندل‌های چرمی و کیف‌های جیر، ترکیب جالبی خلق می‌کنند. اکسسوری‌هایی همانند کلاه، دستمال گردن یا گوشواره پردار هم برای کامل کردن این ظاهر، مناسب است. با چنین لباسی از اکسسوری‌های بزرگ استفاده نکنید.

اکسسوری‌های زاویه‌دار را به لباس‌های گوشه‌دار استفاده کنید. اگر لباس شما بُرش‌های خاصی دارد، اکسسوری‌های شما نیز باید چنین باشند. مثلاً گردنبندهای میخ مانند، می‌توانند به شما ظاهری شبیه خوانندگان راک ببخشند. چندین گوشواره‌ی نقره‌ای نیز جالب خواهند بود.

۵ روش برای ست کردن جواهرات و زیور‌آلات با لباس

ست کردن زیورآلات

با لباسی ساده به خود ظاهری با شکوه ببخشید. یک لباس تک رنگ یا لباس تیره، بسیار زیبا است. انتخاب اکسسوری شما بر روی حسی که ظاهر شما ایجاد می‌کند، تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

 منبع: chibepoosham

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.