سبد خرید

چگونه یک سلفی با کیفیت بگیریم؟

 

1. یک پس زمینه ساده انتخاب کنید:

یکی از بزرگترین مشکلاتی که افراد به هنگام گرفتن سلفی مرتکب می شوند این است که از یک پس زمینه عجیب و غریب استفاده می کنند. مثلا بیشتر افراد سلفی های خود را در حمام، اتاق نامرتب، کمد لباس یا محیط بسیار کثیف می گیرند. سعی کنید از پس زمینه هایی همچون یک دیوار ساده، اتاق مرتب یا  نواحی طبیعی استفاده کنید.

2.بهترین زاویه برای گرفتن سلفی را پیدا کنید:

بله درست شنیدید. به هنگام گرفتن سلفی زاویه خوب و زاویه بد وجود دارد. سعی کنید زاویه های مختلفی را امتحان کنید از قسمت های بسیار بالا یا بسیار پایین عکس نگیرید. اینکار ممکن است عکس شما را خراب کند و بر روی قسمت هایی تاکید داشته باشد که شما دوست ندارید.( مثلا مدل مو)

3.لب های خود را جمع نکنید:

زمانی که می خواهید سلفی بگیرید از جمع کردن لب های خود بپرهیزید. بر روی مواردی تمرکز کنید که باعث شود چهره شما زیبایی طبیعی خود را داشته باشد .

4.لطفا با کلاس و مرتب بایستید:

اگرچه سلفی یکی از عکس هایی است که معمولا بیشتر افراد آن را در حالت های راحت و غیر رسمی خود می گیرند اما بهتر است از انجام اینکار بپرهیزید. همیشه به این فکر کنید که ممکن است کارمندان آینده، همکاران، همسر، فامیل یا سایر افراد این سلفی را مشاهده کنند. پس با کلاس باشید و مرتب بایستید.

5. از نور پنجره ها دوری کنید:

زمانی که می خواهید سلفی بگیرید  کنار پنجره هایی که نور زیادی وارد اتاق می کنند قرار نگیرید. نور خورشید اگرچه مسئله خوبی است اما ممکن است عکس شما را خراب کند. در عوض می توانید زوایایی را انتخاب کنید که چهره شما به خوبی نشان داده شود.

6. از عنوان مناسبی برای سلفی خود استفاده کنید:

 در رسانه های اجتماعی هیچ کس دوست ندارد حرف های بدی از دیگران بشنود. به هنگام انتخاب عنوان برای سلفی های خود از کلمات  خوب و مناسب استفاده کنید تا نظرات دیگران نیز خوب و مناسب باشد. از به کار بردن عنوان های نامعقول خودداری کنید.

7. از فیلتر مناسبی برای تصویر خود استفاده نمایید:

زمانی که تصویر خود را مورد استفاده قرار می دهید به دنبال فیلترهای مناسب باشید. هر فیلتری که انتخاب می کنید باید حالت شما را به خوبی منتقل کند. مثلا از فیلترهایی استفاده نکنید که چهره شما را همانند یک گلوله آتش نشان می دهد.از فیلتری استفاده کنید که آرامش بخش  باشد.

8. از قرار دادن  مکرر سلفی خودداری کنید:

زمانی که سلفی خود را در شبکه های اجتماعی ارسال کردید، 24 ساعت منتظر بمانید و بعد سلفی دیگر خود را ارسال نمایید . از ارسال مکرر سلفی در شبکه های اجتماعی بپرهیزید. هرچقدر سلفی بیشتری ارسال کنید افراد کمتری به تصاویر شما توجه خواهند کرد.

ترجمه و گردآوری اختصاصی دکوریکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

© دکوریکور 2020
Built with love by Decoricor

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.