سبد خرید

5 روشی که شما ندانسته ازدواج خود را خراب می کنید

 

1. نیازهای اصلی و اولیه خانواده را تامین نمی کنید:

به عنوان یک مرد، این مسئولیت شماست که نیازهای اولیه و اساسی خانواده خود را تامین کنید. اصلا مهم نیست همسرتان کار بیرون از منزل دارد یا خیر. این کار وظیفه شماست. برخی از اوقات، این احساس مسئولیت به معنای این است که چند شیفت بیشتر کار کنید تا بتوانید خواسته های فرزندان و همسر خود را برآورده سازید. مطمئن باشید تمامی سختی هایی که در این مسیر به جان می خرید ارزشش را دارد . زمانی که شب به خانه بر می گردید و لبخند رضایت کودکان و همسر خود را مشاهده می کنید، حتما رضایت قلبی نیز خواهید داشت. پس به نیازهای اصلی خانواده توجه کنید.

2. بدبین هستید:

حتما شما هم دوران کودکی خود را به یاد دارید. زمانی که مشکلی برایتان پیش می آمد، همه به شما می گفتند تو مرد هستی و مرد گریه نمی کند. آنها با این کلمات به شما یاد می دادند که در زندگی اتفاقات بد زیادی ممکن است رخ دهد پس  باید محکم باشید و در برابر این مشکلات سر خم نکنید. اگرچه این یک نصیحت خوب و سازنده است و همیشه باید به یاد داشته باشید اما گاهی از اوقات، همسرتان به خوش بینی شما نیاز دارد. رابطه شما باید از تمامی چالش ها، شکستها، شکستن احساسات و مشکلات سلامتی به دور باشد. همسر شما به کسی نیاز ندارد که به او بگوید گریه نکن ، او به دنبال شانه های محکمی است که سرش را بر روی آن بر بگذارد و گریه کند.

3. محبت فیزیکی را نادیده می گیرید:

بله این موضوع در رابطه زناشویی بسیار مهم است. محبت فیزیکی چیزی فراتر از داشتن رابطه جنسی است. این محبت شامل موارد مختلفی است. زمانی که می خواهید به سر کار بروید او را بغل کنید، در فروشگاه دستش را بگیرید یا زمانی که در حال تماشای فیلم هستید ، او را نزدیک خود نگه دارید . اگر این احساسات و محبت ها را نادیده بگیرید و همسر خود را از داشتن این موارد محروم کنید، محبت فیزیکی را از او دریغ کرده اید.

4. سایر موارد را بر او ارجح می دانید:

حتما شما هم برای انتخاب همسر ، به خواستگاری رفته اید، اما همیشه به یاد داشته باشید کسی که هم اکنون در کنار شماست انتخاب اولتان بوده است. پس به او بگویید که چقدر دوستش دارید و از میان تمامی افراد ، او را برای همراهی و همسری انتخاب کرده اید. زمانی که بیرون از منزل با او هستید و مدام موبایل خود را بررسی می کنید یا زمانی که دیر به خانه می آیید بدون اینکه خبری به او داده باشید، غیر مستقیم بعه او می گویید که برایتان مهم نیست. بله کار شما بسیار مهم است اما فراموش نکنید که برای او و فرزندانتان کار می کنید.به یاد داشته باشید که هیچ چیزی مهم تر و با ارزش تر از رابطه شما با همسرتان نیست.

5. با زبان خودش  صحبت نمی کنید:

زنان نیاز به دیده شدن دارند. آنها دوست دارند همسرشان دوستشان داشته باشد و قدردان زحماتشان باشد. شما فکر می کنید با سر کار رفتن و خرید مواد مورد نیاز عشق و علاقه خود را به او نشان داده اید اما بیشتراوقات از ابراز عشق و محبتتان خودداری می کنید. با زبان خودش صحبت کنید. از او تعریف و تمجید کنید. او باید از نزدیک شاهد عشق و علاقه شما باشد. بنابراین بهتر است زمان بیشتری را به او اختصاص داده و کارهای خاصی انجام دهید. در طول روز پیام هایی برایش بفرستید یا زمان برگشت به خانه، گل های مورد علاقه اش را بخرید. از واکنشی که می بینید حتما شگفت زده خواهید شد. پس دست به کار شوید.

ترجمه و گردآوری اختصاصی دکوریکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

© دکوریکور 2020
Built with love by Decoricor

پشتیبانی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.