سبد خرید

چگونه با استفاده از قاشق های یکبار مصرف گل زیبایی درست کنیم؟

 

مواد مورد نیاز برای ساخت گل قاشقی زیبا:

  • قاشق های یکبار مصرف پلاستیکی
  • شمع
  • انبردست

مرحله اول:

ابتدا قاشق پلاستیکی خود را بردارید و شمعی زیر آن روشن کنید. قاشق را همانند شکل زیر ، بر روی شمع نگه دارید. به خاطر داشته باشید که قاشق را زیاد در نزدیکی شعله شمع قرار ندهید زیرا باعث ایجاد لکه های سیاه رنگی بر روی آن می شود. همچنین در صورت زیاد بودن شعله شمع، امکان ایجاد سوراخ بر روی آن وجود دارد.

مرحله دوم:

بعد از اینکه قاشق به اندازه کافی گرم شد، لبه های آن را فشار دهید تا یک شکل مخروطی ایجاد گردد. مراقب باشید زیاد فشار ندهید. اینکار را با قاشق دوم نیز تکرار کنید. 

مرحله سوم:

گردن قاشق را  در نزدیکی شعله شمع قرار دهید تا کمی نرم شود سپس همانند شکل به اطراف بپیچید. آن را آنقدر بپیچید که دسته قاشق کنده شود. اینکار را برای سایر قاشق ها تکرار کنید.

مرحله چهارم:

سر قاشق ها را در دست بگیرید و انتهای آن را در نزدیکی شعله شمع نگه دارید. باید این دو انتها در اثر ذوب شدن به هم متصل گردد.

مرحله پنجم:

خوب حالا که دو قاشق را به هم چسبانده اید باید بقیه موارد را نیز همین گونه تکرار کنید. قاشق دیگری بردارید و آن را نزدیکی شعله شمع قرار دهید تا ذوب شود. لبه هایش را برگردانید و سایر مراحل را تکرار کنید.

مرحله ششم:

با استفاده از انبر دست، قسمت های اضافی دسته قاشق را خارج کنید. مراقب دستان خود باشید.

مرحله هفتم:

حالا زمان سر هم کردن گل رز قاشقی است. قاشق های پلاستیکی آماده شده را بردارید و انتهای آنها را نزدیکی شعله شمع نگه دارید و یکی یکی قاشق ها را کنار هم بچینید. شما می توانید همین کار را با قاشق های رنگی مختلف تکرار کنید و یک دسته گل زیبا بسازید/ امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

© دکوریکور 2020
Built with love by Decoricor

پشتیبانی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.