سبد خرید

نقره های دست ساز وارداتی دکوریکور

اگر از آن دسته خانمهایی هستید که طرفدار محصولات نقره دست ساز و طرحهای مدرن و جدید هستند محصولات جدید نقره های دست ساز دکوریکور را مشاهده نمایید. این محصولات اعم از انواع گردنبند، گوشواره، انگشتر، نیم ست با طرحهای بسیار جذاب، اسپورت، شیک، براق مخصوص خانمها و دختران شیک پوش ارمغانی برای شما و عزیزانتان می باشند.

 


انگشتر نقره کاسه ای شکوفه صورتی R445
قیمت 170000 تومان

انگشتر نقره 925 کاسه ای که درون کاسه طلایی و بیرون آن نقره ای می باشد. شاخه و شکوفه صورتی انگشتر نقره زیبایی خاصی به آن بخشیده است. محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. این انگشتر نقره را می توانید با گوشواره مشابه آن ست کنید. کاملا ضد حساسیت و رنگ صد در صد ثابت می باشد. اگر به دنبال محصولاتی خاص و تک برای هدیه دادن هستید این انگشتر را انتخاب کنید.

———————————————————–

 

 

گوشواره نقره کاسه ای شکوفه صورتی E261
قیمت 200000 تومان

گوشواره نقره 925 کاسه ای دو رنگ که شاخه و شکوفه صورتی داخل آن، جلوه زیبایی به گوشواره ها داده است. جنس محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. کاملا ضدحساسیت با رنگ ثابت می باشد. این محصول برازنده شما در مجالس نامزدی و عروسی می باشد. شما می توانید این گوشواره نقره را با انگشتر نقره کاسه ای ست کنید

—————————————————- 

 


گردنبند نقره طرح گلابی N278
قیمت 130000 تومان

گردنبند نقره 925 طرح گلابی تو خالی با برگهای طلایی و بدنه نقره ای محصولی جدید از دکوریکور است. محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. طرح زیبای گلابی حجیم تداعی کننده طبیعت زیبا است. با زنجیر متحرک که از داخل گلابی رد شده است. طرحی شیک و جذاب که مناسب برای دختران شیک پسند می باشد.

———————————————————— 

 

 

انگشتر نقره گنجشک بر شاخه R448
قیمت 180000 تومان

انگشتر نقره 925 که به صورت شاخه درخت می باشد و انگشت شما را می پوشاند. بر روی شاخه دو گنجشک طلایی قرار دارد که جلوه خاصی به انگشتر داده است. محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. این انگشتر نقره را می توانید با محصولات نقره مشابه آن در محصولات پیشنهادی ست کنید. کاملا ضد حساسیت و رنگ صد در صد ثابت است. اگر به دنبال محصولاتی خاص و تک برای هدیه دادن هستید این انگشتر را انتخاب کنید.

——————————————————— 

 

 

گردنبند نقره گلدان مکعبی N277
قیمت 180000 تومان

گردنبند نقره 925 طرح گلدان مکعبی با سنگ سبز و گل و پروانه داخل آن ارمغانی برای شماست. محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. گلدان زیبای گردنبند به رنگ سبز طرحی خاص می باشد. قسمت پایین گلدان از سنگ سبز خیره کننده می باشد. محصول بسیار شیک و خاص برای شما و عزیزانتان می باشد.

 ———————————————–

 

 

گوشواره نقره آویز شاخه درخت E260
قیمت 200000 تومان

گوشواره نقره 925 طرح شاخه درخت که به صورت آویز می باشد. گوشواره به صورت شاخه های باریک بوده و در انتهای شاخه ها میوه های طلایی دارد. جنس محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. کاملا ضدحساسیت با رنگ ثابت می باشد. این محصول برازنده شما در مجالس نامزدی و عروسی خواهد بود.

———————————————————

 

 

نیم ست نقره گلدان سبدی SE238
قیمت 280000 تومان

نیم ست نقره 925 گلدان سبدی شکل با گلها و پروانه طلایی شامل گردنبند و گوشواره می باشد. گوشواره ها به صورت آویز می باشند. جنس محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. کاملا ضدحساسیت با رنگ ثابت می باشد.

——————————————————-

 

 

انگشتر نقره سنگ سبز R446
قیمت 120000 تومان

انگشتر نقره 925 با سنگ سبز خیره کننده می باشد. نگین سبز به شکل مکعب مستطیل بوده و جلوه خاصی با دستان شما خواهد بخشید. محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. این انگشتر نقره را می توانید با محصولات نقره مشابه آن در محصولات ست کنید. کاملا ضد حساسیت و رنگ صد در صد ثابت است.اگر به دنبال محصولاتی خاص و تک برای هدیه دادن هستید این انگشتر را انتخاب کنید.

—————————————————–

 

 

انگشتر نقره گربه در ظرف R447
قیمت 200000 تومان

انگشتر نقره 925 کروی حجیم با گربه طلایی درون آن طرحی خاص و جدید برای خوشحال کردن عزیزانتان است. کره تو خالی مانند ظرفی است که گربه طلایی سر از آن بیرون آورده است. محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. این انگشتر نقره را می توانید با محصولات نقره مشابه آن در محصولات پیشنهادی ست کنید. کاملا ضد حساسیت و رنگ صد در صد ثابت می باشد.

—————————————————–

 

 

گوشواره نقره طرح ابر E259
قیمت 170000 تومان

گوشواره آویز نقره 925 طرح ابر با نگینهای اشکی مشکی و آبی زیبا زیبنده گوشهای شما خواهد بود. این محصول نقره در دو طرح گوشواره کوتاه و بلند موجود می باشد. نگینهای اشکی گوشواره نقره به عنوان قطرات باران در حال باریدن از ابر می باشند. این قطرات در دو طرح با زنجیر بلند و کوتاه موجود می باشند. این گوشواره نقره رنگ 100% ثابت داشته و کاملا ضد حساسیت است. این محصول نقره دست ساز وارداتی را میتوانید با گردنبند نقره هم رنگ آن ست کنید

———————————————-

 

 

گوشواره نقره گربه آویزان E263
قیمت 200000 تومان

گوشواره آویز نقره 925 طرح گربه های آویزان با یک گربه آویزان در هر گوشواره است. این گوشواره نقره رنگ 100% ثابت داشته و کاملا ضد حساسیت است. جنس محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. محصول در دو رنگ سیلور و گلد موجود می باشد. این محصول را می توانید با محصولات طرح گربه مشابه ست کنید.

————————————————–

 

گردنبند نقره گربه در خانه N279
قیمت 150000 تومان

گردنبند نقره 925 گربه در خانه با گربه طلایی در خانه نقره ای است. محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. گربه نقره طلایی در خانه با دم آویزان می باشد. زنجیر متحرک که از داخل خانه رد شده است. طرحی اسپورت و زیبا برای جوانان است.

————————————————–

 


گردنبند نقره پرنده و صخره N280
قیمت 220000 تومان

گردنبند نقره 925 پرنده طلایی و صخره آبی است. محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. صخره گردنبند سنگ آبی خیره کننده می باشد. زنجیر متصل به قاب گردنبند می باشد. می توانید این محصول را با گردنبند و انگشترهای پرنده مشابه ست کنید.

———————————————–

 


گردنبند نقره طرح ابر N276
قیمت 120000 تومان

گردنبند نقره 925 طرح ابر با نگینهای اشکی مشکی و آبی زیبا زیبنده گردن شما خواهد بود. این محصول نقره در دو طرح کوتاه و بلند موجود می باشد. نگینهای اشکی گوشواره نقره به عنوان قطرات باران در حال باریدن از ابر می باشند. این قطرات در دو طرح با زنجیر بلند و کوتاه موجود می باشند. این گوشواره نقره رنگ 100% ثابت داشته و کاملا ضد حساسیت است. این محصول نقره دست ساز وارداتی را میتوانید با گوشواره نقره هم رنگ آن ست کنید.

——————————————— 

 


گوشواره نقره حلقه های متصل E258
قیمت 170000 تومان

گوشواره آویز نقره 925 طرح حلقه های متصل به هم می باشد. این گوشواره نقره رنگ 100% ثابت داشته و کاملا ضد حساسیت است. جنس محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. محصول در دو طرح موجود می باشد. یک طرح به صورت حلقه های مختلف از بزرگ به کوچک است و در حلقه بزرگ بالایی پرنده طلایی قرار دارد. طرح دیگر به صورت حلقه های کوچک به بزرگ و در حلقه بزرگ پایینی چمن و گل طلایی وجود دارد.

————————————————— 

 

نیم ست نقره گیلاس قرمز SE231
قیمت 72000 تومان

نیم ست نقره طرح گیلاس قرمز شامل گردنبند و گوشواره های میخی می باشد. نیم ست در رنگ نقره ای موجود می باشد. محصولی شیک و جوان پسند بوده و مناسب دختران خوش سلیقه می باشد.

—————————————————– 

 


نيم ست نقره ٩٢٥ دست ساز مدل هدهد Se207
قیمت 80000 تومان

نيم ست نقره ٩٢٥ دست ساز مدل هدهد در رنگ سيلور موجود می باشد. جنس محصول نقره 925 می باشد
طول زنجير 40cm است. نیم ست شامل گردنبند و گوشواره است. محصولی شیک و جوان پسند است.

————————————————————–

 


گوشواره گل آویز نقره E217
قیمت 36000 تومان

گوشواره گل آویز نقره با جنس محصول نقره 925 می باشد. محصول کاملا ضد حساسیت بوده و صد در صد رنگ ثابت دارد. هدیه ای شیک و خاص با الهام از طبیعت برای عزیزانتان خواهد بود. مناسب نوجوانان وجوانان می باشد.

——————————————————-

 

 

نیم ست گلدان نقره Se209
قیمت 80000 تومان

نیم ست گلدان نقره از جنس نقره 925 می باشد. نیم ست شامل گردنبند و گوشواره است.
طول زنجير 40cm ، طول آويز 2.2cm و طول گوشواره : 1.2cm می باشد. محصولی شیک و جوان پسند می باشد.

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

© دکوریکور 2020
Built with love by Decoricor

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.