سبد خرید

آیا بهتر است به صورت اینترنتی خرید کنیم و یا از طریق فروشگاه خریدهای خود را انجام دهیم ؟

 

مزایای خرید اینترنتی:

شما می توانید قیمت ها را به سرعت مقایسه کنید: خرید آنلاین به شما اجازه می دهد بدون اینکه حضور فیزیکی در فروشگاه داشته باشید، بتوانید قیمت های مختلف فروشندگان را با هم مقایسه کنید .

به طور مثال اگر سری به فروشگاه آنلاین زیورآلات دکوریکور بزنید، و قیمت آن را با سایز فروشگاه های آنلاسن مقایسه کنید، متوجه تفاوت قیمت و تنوع کالای این فروشگاه با سایر فروشگاه ها خواهید شد.

انتخاب وسیع تر و بازتری دارید :همانطور که همه ی شما می دانید اینترنت مکان بسیار بزرگی است . بنابراین شما می توانید انتخاب بهتر و وسیع تری داشته باشید و از بین انتخاب های موجود یکی را به دلخواه انتخاب نمایید . شما همچنین می توانید از مزایای ارسال رایگان، و ضمانت پس دادن کالا نیز بهره مند شوید.

جهان در دستان شماست : شما می توانید بدون اینکه پول خرید بلیط را بپردازید، از فروشگاههای مختلف در سراسر جهان مثل یک فروشگاه لوکس در فرانسه و یا یک فروشگاه زیبا در اسکاتلند خرید کنید .

مزایای خرید از فروشگاه:

شما می توانید جنسی را که می خرید از نزدیک لمس کنید:معمولا هیچ روش جایگزینی برای انکار وجود ندارد . خرید از فروشگاه به شما اجازه میدهد جنس مورد نظر خود را از نزدیک بررسی کنید . تحققیات نشان می دهد که مشتریان زمانی که جنس را از نزدیک ببینند بیشتر خرید می کنند .

می توانید خدمات پس از فروش زنده داشته باشید : فروشگاههای فیزیکی نیازمند نیروی کار فیزیکی نیز هستند .این نیروها به خوبی میتوانند مشتری را برای خرید مجاب کنند و در صورت لزوم نیز خدماتی به آنها ارائه نمایند . البته اگر از مزایای چت آنلاین یک سایت بهره ببرید نیز می توانید همانند خرید از یک فروشگاه از راهنمایی های فروشنده بهره مند شوید.

شما می توانید از کسب وکارهای محلی حمایت کنید : خرید از یک فروشگاه محلی  به معنای حمایت از رشد اقتصادی آن منطقه است . هر چقدر کالایی که از یک فروشگاه محلی خریده می شود بیشتر باشد ، رشد اقتصادی در آنجا نیز به مراتب افزایش خواهد داشت .

نظر ما در مورد هرکدام از روشهای خرید:

خرید آنلاین: در این خرید شما می توانید لوازم منحصر به فردی را پیدا کنید که ممکن است در شهر خود نتوانید مانند آن را بیابید .همچنین تخفیفی که در برخی از این فروشگاهها وجود دارد عالی است .

خرید از فروشگاه : در صورت خرید از فروشگاه معمولا نگرانی در مورد جنس خود و زمان تحویل نخواهید داشت . شما به راحتی جنس و کالای مورد نظر خود را بررسی می کنید .

منبع: http://www.purewow.com/fashion/Non-Scientific-Survey-Is-It-Better-to-Shop-Online-or-in-a-Store

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

© دکوریکور 2020
Built with love by Decoricor

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.