سبد خرید

مجموعه گل سر و تزئینات موی وارداتی دکوریکور

 

تاج سر برگ رومی H300
25000 تومان

تاج سر برگ رومی با روکش آب طلا در دو رنگ طلایی ونقره ای موجود می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت بوده و ساده و زیبا می باشد.

 ———————————————————————


کلیپس مو سنگ فیروزه ای بال فرشته H301
23000 تومان

کلیپس موی سنگ فیروزه ای رنگ گلد را می توانید در پشت سر استفاده کنید.
مدل بال فرشته یا Turquoise Angel Wings می باشد. در رنگ گلد موجود می باشد. محصول روکش آب طلا داشته و ضد حساسیت با رنگ ثابت می باشد.

 ————————————————————————–

نیم ست تاج و گوشواره مروارید H302
40000 تومان

نیم ست طلایی تاج سر و گوشواره شامل برگهای طلایی و مرواریدهای کوچک و بزرگ و شکوفه های شیری می باشد. محصول روکش آب طلا دارد. محصول شیک و زیبا بوده و مناسب مجالس عروسی و نامزدی می باشد.

———————————————————————–


گیره سر طرح برگ 5 پر H303
25000 تومان

گیره سر برگ 5 پر، قابل نصب روی کش مو یا کناره مو می باشد. محصول ضدحساسیت با رنگ ثابت بوده و روکش آب طلا دارد و در رنگ گلد موجود است.

———————————————————————


شانه سر پروانه دو تکه H304
32000 تومان

شانه سر طرح پروانه نیمرخ متال می باشد. محصول شامل دو تکه می باشد. در دو رنگ گلد و سیلور موجود می باشد. روکش آب طلا داشته و کاملا ضدحساسیت می باشد.

——————————————————————


کلیپس سر پر در باد H305
29000 تومان

کلیپس سر طلایی طرح برگ با رگه های منحنی و زیبا می باشد. محصول مشابه پر طاووس است و روکش آب طلا دارد. به رنگ گلد بوده و رنگ کاملا ثابت دارد.

 —————————————————————

 

تاج برگ و مروارید طلایی H306
50000 تومان

تاج طلایی و انعطاف پذیر برای جلوی سر یا روی سر مناسب است. محصول با برگهای ریز طلایی براق و مرواریدهای درخشان زیبایی شما را چندین برابر خواهد کرد. این تاج روکش آب طلا داشته و طرحی شیک و جوان پسند می باشد.

————————————————————-

 

شانه مو شینیون درخت سفید H307
35000 تومان

این شانه مو مناسب شینیون می باشد. طرح درخت و شاخه با شاخه های فلزی طلایی و میوه های کریستالی سفید وشیشه ای است. با نصب این شانه بر روی موهای بافته شده خود بسیار زیبا به نظر خواهید رسید. محصول روکش آب طلا داشته و رنگ کاملا ثابت دارد.

—————————————————————

 

تاج سر سیمی پروانه زاویه دار H308
29000 تومان

تاج سر طلایی زاویه دار با سه پروانه دو لایه می باشد. تاج طرحی جدید دارد و بصورت زاویه دار می باشد و که با این حالت محدوده بیشتری از موها را پوشش نگه خواهد داشت. مدل Butterfly Tiara با روکش آب طلا بوده و رنگ ثابتی دارد.

—————————————————————–

 

گیره سر طرح دست نگین دار H283
20000 تومان

گیره سر طلایی طرح دست با نگینهای ریز زیرکنیا در تمام دست و نگینهای قرمز به جای ناخنهای دست می باشد. در سایز بزرگ و کوچکو رنگ گلد موجود می باشد. طرحی شیک بوده و رنگ ثابت دارد.

————————————————————–

 

سنجاق سر گل کریستال H282
45000 تومان

سنجاق سر طرح موجی با پنج گل می باشد. گلبرگهای گلها از کریستال و در وسط هر گل یه نگین درشت زیرکنیا قرار دارد. محصول روکش آب طلا داشته و در دو رنگ گلد و سیلور موجود می باشد. طرحی شیک و جوان پسند می باشد.

 ————————————————————

 

تاج پشت سر شانه دار H294
45000 تومان

تاج طرح جدید پشت سر با شانه های کوچک بر دو انتهای تاج برای ثابت نگه داشتن دارد. بر روی تاج گلهای مختلف با مروارید و نگین در وسط شان قرار دارند. محصول روکش آب طلا با رنگ گلد می باشد. با نصب این تاج در پشت موهای خود متفاوت و خاص دیده شوید.

———————————————————- 

سربند تاج گل و حریر H292
40000 تومان

سربند گل صدف و حریر براق، با نگینهای زیرکنیا در وسط گلها و برگهای ریز طلایی و مرواریدهای براق می باشد. محصول روکش آب طلا با رنگ گلد است. با بستن این سربند بر پیشانی خود همچون یک عروس رویایی خواهید شد. محصول طرحی زیبا و خیره کننده دارد.

————————————————————

 

شانه موی طلایی مروارید دار H291
24000 تومان

شانه موی طلایی با برگ و مرواریدهای درشت و کوچک زیبا می باشد. محصول روکش آب طلا داشته و به رنگ گلد می باشد. با این شانه در میان جمع خواهید درخشید.

—————————————————————

 

سنجاق سوزنی چینی H290
20000 تومان

سنجاق موی مدرن با طرح خمیده و اشکی می باشد. با روکش آب طلا و رنگ رزگلد موجود است. موهای خود را با این محصول در پشت جمع کنید و متفاوت دیده شوید. محصول قلب کوچک در انتهای سوزن دارد. طرحی مدرن و شیک برای بانوان می باشد.

—————————————————————- 


شانه مو زنجیردار متصل بال فرشته H289
24000 تومان

زنجیر موی متصل با دو گیره در دو انتهای زنجیر و دو بال فرشته زیبا می باشد. در دو انتهای زنجیر دو نگین درشت زیرکنیا قرار دارد. محصول روکش آب طلا با رنگ گلد دارد. محصولی شیک برای استفاده در مجالس نامزدی و عروسی می باشد.

——————————————————————–

 

سنجاق پر و مروارید H288
23000 تومان

سنجاق موی به شکل پر قلم با دو مروارید درشت زیبا می باشد. پر سنجاق با حالت خمیده و رگه های زیبا روی بدنه حالت طبیعی به محصول داده است. محصول روکش آب طلا با رنگ گلد دارد. محصولی ساده و شیک می باشد.

————————————————————–

 

گیره سر گل ستاره H287
20000 تومان

گیره سر طلایی به شکل گل ستاره تمام قد می باشد. گل ستاره با ساقه و دو برگ بر روی گیره قرار گرفته است. نگین درشت هفت رنگ در وسط گل ستره زیبایی خاصی به محصول داده است. مناسب و چشم نواز برای نصب در کنار سر می باشد. محصول روکش آب طلا و رنگ گلد دارد. محصولی ساده و زیبا می باشد.

—————————————————————

 

گیره سر خوشه مروارید H285
40000 تومان

گیره سر طلایی با دوبرگ در انتها و شاخه های کشیده با گلهای مروارید می باشد. مرواریدها به شکل اشکی می باشند و جلوه خاصی به محصول داده اند. محصول روکش آب طلا و رنگ گلد دارد. با نصب گیره سر در کنار سر زیبایی شما چند برابر خواهد شد. شاخه های کشیده و خمیده این محصول مشابه پرهای طاووس نیز می باشد.

————————————————————— 


سنجاق گیره سر گل ارکیده تکی H298
20000 تومان

این گیره سر به صورت تک گل می باشد. در کناره یا پشت شینیون قابل استفاده می باشد. گیره سر ارکیده سفید از جنس پارچه ای می باشد. این گیره را می توانید در پشت بر روی موهای جمع شده تان زده و موهایتان را زیبا نشان دهید. محصول روکش آب طلا و رنگ سیلور در قسمت فلزی دارد. دارای گلبرگهای سفید و قابل انعطاف می باشد. بسیار شیک و زیبا برای جوانان است.

————————————————————– 


تاج مو برگ و گل و مرواريد H279
50000 تومان

تاج مو برگ و گل و مرواريد با برگهای کشیده می باشد. با گلهای بزرگ و مروارید قابل نصب در کنار سر یا بر روی تور برای عروس می باشد. محصول روکش آب طلا و رنگ گلد دارد. محصول طول 16cm داشته و مدل Greece Tiara دارد. دارای شاخه های برگ ریز و مروارید قابل انعطاف بوده و بسیار شیک برای درخشیدن شما در مجالس می باشد.

—————————————————————-

 

تاج برگ رومی با مروارید H281
70000 تومان

تاج برگ رومی با برگهای کشیده و مروارید و گلهای ریز می باشد. قابل استفاده به صورت پیشانی بند یا تاج است. محصول روکش آب طلا و رنگ گلد دارد. دارای برگهای کشیده زیبا و قابل انعطاف که می توان به صورتهای مختلف شکل به آن داد. مناسب برای مجالس نامزدی و عروسی می باشد. بسیار شیک و زیبا برای جوانان است.

——————————————————————

 

پیشانی بند و تاج برگ رومی H278
40000 تومان

پیشانی بند و تاج برگی رومی می باشد. محصول رنگ گلد داشته و قابل نصب بر روی پیشانی یا جلوی سر میباشد. مدل محصول Magnificent Greece Bride می باشد. محصول روکش آب طلا دارد. دارای برگهای ریز زیبا و قابل انعطاف بوده و مناسب برای مجالس نامزدی و عروسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

پشتیبانی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.