سبد خرید

مجموعه ست و نیم ستهای مدرن دکوریکور

نیم ست پروانه

نیم ست پروانه آبی

90000 تومان

نیم ست پروانه آبی نگین زیرکنیای اتریشی است. ست شامل گردنبند و گوشواره می باشد. محصول روکش پلاتین بوده و در رنگ سیلور موجود می باشد.نگین های محصول اتریشی درجه یک می باشد. ست شیک مناسب مجالس می باشد.

—————————————–

سرویس عروس

نیم ست چوکر نقره 

480000 تومان

نیم ست مدرن نقره عیار 925 با سینه ریز گردنبند چوکر و گوشواره کریستالی کوتاه بلند می باشد. نیم ست شامل سینه ریز و گوشواره می باشد. موجود در رنگ سیلور است. گردنبند چوکر بوده و از قسمت جلو باز می باشد. نگین های محصول اتریشی و دقیقا مشابه جواهر اصل می باشد 

—————————————–

سرویس پر

ست نقره پر

110000 تومان

ست ظریف جنس نقره 925 طرح پر می باشد. با نگینهای زیرکنیای اتریشی ست شامل گردنبند و گوشواره و انگشتر است. با قالبیت تغییر سایز می باشد. گوشواره ها به صورت میخی می باشند. موجود در رنگ سیلور است. نگین های محصول اتریشی درجه یک می باشد 

—————————————–

نیم ست سنگ آبی

نیم ست نقره سنگ آکوامارین

190000 تومان

نیم ست گردنبند گوشواره نقره 925 با سنگ مربعی طبیعی آبی آکوامارین می باشد. گوشواره ها به صورت آویز می باشند.موجود در رنگ سیلور است. سنگهای aquamarine آبی به شکل مربعی بوده و جلوه خاصی دارند. نیم ستی زیبا برای مجالس و مهمانی هااست. انگشتر آکوامارین ست این نیم ست نیز موجود می باشد. 

—————————————–

نیم ست سنگ بنفش

نیم ست نقره کواترز بنفش

170000 تومان

نیم ست گردنبند گوشواره نقره 925 با سنگ دایره ای طبیعی بنفش کوارتز است. گوشواره ها به صورت آویز می باشند.موجود در رنگ سیلور می باشد. نیم ستی زیبا برای مجالس و مهمانی ها است. انگشتر کواترز ست این نیم ست نیز موجود می باشد. 

——————————————

نیم ست فیروزه

نیم ست نقره فیروزه اصل

320000 تومان

نیم ست گردنبند گوشواره نقره 925 با سنگ فیروزه اصل است. با طرح بسیار زیبای سنگهای فیروزه میباشد. سنگ فیروزه گردنبند به شکل دو سنگ کشیده در کنار هم و گوشواره ها به مربعی می باشند. موجود در رنگ سیلور می باشد. نیم ستی زیبا برای مجالس و مهمانی ها محصولات دیگر سنگ فیروزه نیز موجود می باشد. 

—————————————–

نیم ست کریستال

نیم ست نقره کریستال

420000 تومان

نیم ست چوکر و گوشواره نگین اتریشی جنس نقره 925 است. تمام نگین مشکی زیرکنیای اتریشی می باشد.ست شامل گردنبند و گوشواره می باشد.موجود در رنگ سیلور م یباشد. با نگین هایی دقیقا مشابه جواهر است. چوکر فری سایز می باشد. 

—————————————–

نیم ست مشکی

نیم ست نقره مشکی

100000 تومان

نیم ست مشکی طرح سکه جنس نقره 925 نگین مشکی زیرکنیای اتریشی است. ست شامل گردنبند و دستبند می باشد. موجود در رنگ مشکی م یباشد. با قابلیت تغییر سایز می باشد. طرح ست به صورت سکه متصل به زنجیر میباشد. نگین های محصول اتریشی درجه یک می باشد

——————————————-

نیم ست نقره

نیم ست نقره دایره

120000 تومان

نیم ست طلایی دایره های غیرهمسان جنس نقره 925 کریستال و نگین زیرکنیای اتریشی است. ست شامل گردنبند و انگشترمی باشد.گردنبند بدون زنجیر است. موجود در رنگ گلد می باشد. نگین های محصول اتریشی درجه یک می باشد
ست شیک مناسب جوانان است. 

—————————————–

ست ساده

ست نقره ساده 

270000 تومان

سرویس عروس طرح زنجیر جنس نقره 925 تکه های درشت زنجیر تمام نگین زیرکنیای اتریشی است. ست شامل دستبند و گوشواره و انگشترمی باشد. گوشواره ها به صورت آویز می باشند. موجود در رنگ سیلور است. نگین های محصول اتریشی درجه یک می باشد سرویس مناسب عروس برازنده های عروسهای زیبا می باشد.

——————————————

نیم ست نگین آبی

نیم ست نقره نگیندار

210000 تومان

نیم ست گردنبند گوشواره نقره عیار 925 با کریستالهای دایره ای و نگینهای زیرکنیا است. کریستال به ترتیب از بزرگ به کوچک و با نظم خاصی در طول پایه گوشواره چیده شده اند. موجود در دو رنگ سیلور و گلد است. کریستالها در سه رنگ آبی، صورتی و سفید می باشند. نیم ستی زیبا برای مجالس و مهمانی ها می باشد. محصولات دیگر سنگ فیروزه نیز موجود می باشد.
——————————————-

نیم ست رنگی

نیم ست نقره کریستال رنگی

400000 تومان

نیم ست آویز کریستال آبی و صورتی جنس نقره 925 تمام نگین زیرکنیای اتریشی است. ست شامل گردنبند و گوشواره می باشد. گوشواره به صورت کوتاه بلند می باشد.
موجود در رنگ سیلور می باشد. نگین های محصول اتریشی درجه یک می باشد ست شیک مناسب مجالس است.
——————————————–

نیم ست مروارید

نیم ست صلیب و مروارید se281

150000 تومان

نيم ست گردنبند گوشواره صلیب و مروارید با گوشواره کوتاه بلند است. محصول روكش آب طلا رنگ سیلور دارد. نیم ست شامل گردنبند و گوشواره می باشد. تک نگینهای مشکی زیبایی بیشتری به محصول می دهند. تمام نگین زیرکنیا و بسیار درخشان است. مروارید زیبا و براق دارد.
———————————————

نیم ست لوکس

نیم ست خورشید se282 

150000 تومان

نيم ست گوشواره گردنبند تمام نگین زیرکنیا و دو مروارید در هرتکه طرح خورشید است. روكش آب طلا رنگ سیلور دارد. دو مروارید درشت در هر تکه از محصول موجود میباشد. تمام نگین زیرکنیا و بسیار درخشان است. نگینهای زیرکنیای درجه یک اتریشی دارد.

———————————————

نیم ست قو

نیم ست قوی مشکی  se282

110000 تومان

نيم ست گوشواره انگشتر قوی مشکی می باشد. محصول روكش آب طلا و رنگ گلد دارد. در انگشتر این محصول، در کنار قوی مشکی یک مروارید زیبا وجود دارد. انگشتر فری سایز می باشد. قوهای مشکی محصول پوشیده از نگینهای مشکی زیرکنیا می باشد. 

——————————————-

دستبند انگشتر مروارید

نیم ست انگشتر دستبند مروارید se284 

80000 تومان

نيم ست دستبند انگشتر فری سایز مروارید می باشد. روكش آب طلا و رنگ گلد و سیلور دارد. دو مروارید درشت در دو انتهای دستبند و انگشتر وجود دارند. تمام نگین زیرکنیا و بسیار درخشان می باشد. ضدحساسیت با رنگ کاملا ثابت می باشد.

——————————————

سرویس مروارید

نیم ست گرهی مروارید se285

190000 تومان

نيم ست آویز با طرح گرهی تمام نگین زیرکنیا مروارید با روكش آب طلا و رنگ سیلور می باشد. نیم ست شامل گردنبند و گوشواره می باشد. دو مروارید در دو انتهای گوشواره ها و یک مروارید در انتهای گردنبند قرار دارد. تمام نگین زیرکنیا و بسیار درخشان می باشد.
——————————————

نیم ست اکریلیک

نیم ست اکریلیک مشکی

122000 تومان

نیم ست دستبند انگشتر مشکی طلایی اکریلیک کریستال اتریشی است. ست شامل انگشتر و دستبند می باشد. جنس دستبند اکریلیک مشکی می باشد. ست شیک مناسب مجالس می باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

© دکوریکور 2020
Built with love by Decoricor

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.