سبد خرید

شیک پوش ترین بانوان اول کاخ سفید را بشناسید

 

  1. النور روزولت:

سالی که به عنوان بانوی اول بود: 1933 تا 1945

او همیشه سعی می کرد از لباس های مجلسی بلند استفاده کند و در بیشتر مواقع لباس های خود را با دستکش، کلاه گلدار و سایر تزیینات ست می کرد. النور روزولت همسر فرانکلین روزولت، سی و دومین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا و بانوی اول ایالات متحده بود.

  1. میمی آیزنهاور:

بانوی اول در سال 1953 تا 1961

میمی بیشتر شبیه شاهزاده خانم ها لباس می پوشید. او خوب می دانست چگونه باید ژست بگیرد و از چه لباس هایی استفاده کند. جواهرات او نه تنها با لباسش همخوانی داشت بلکه به خوبی مورد استفاده قرار می گرفت. میمی جنوا دوود آیزنهاور  همسر دوایت آیزنهاور، سی و چهارمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا و بانوی اول ایالات متحده بین سالهای ۱۹۵۳ تا ۱۹۶۱ بود.

  1. ژاکلین کندی:

ژاکلین همسر رئیس‌جمهور جان اف.کندی، سی و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا بود و در سال های 1961 تا 1963 به عنوان بانوی اول آمریکا شناخته شد. او زمانی که در کاخ سفید بود سعی کرد نحوه لباس پوشیدنش را تغییر دهد و از رنگ های برجسته  استفاده نمود.

  1. لیدی برد جانسون:

لیدی برد جانسون همسر رئیس‌جمهور لیندون بینز جانسون، سی و ششمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا و بانوی اول ایالات متحده در سالهای ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۹ بود. لباس هایی که لیدی می پوشید همیشه خاص بود. استفاده از دستکش ، یقه و کیف ظاهر زیبایی به او می بخشید.

  1. پت نیکسون:

پت نیکسون همسر ریچارد نیکسون، سی و هفتمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا بود که به عنوان بانوی اول آمریکا از سال ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۴ شناخته شده است.  پت عاشق لباس های پر زرق و برق بود.  او پوشیدن لباس های فانتزی را دوست داشت اما ژاکت های مختلفی از روی لباس های آستین کوتاهش می پوشید.

6.بتی فورد:

 

بتی فورد همسر جرالد فورد، سی و هشتمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا و بانوی اول ایالات متحده بین سالهای ۱۹۷۴ تا ۱۹۷۷ بود. پتی عاشق لباس های مدرن و پرزرق و برق بود. بتی اکسسوری هایی همچون روسری، آستین خزدار یا یک ژاکت مخصوص را به لباس هایش اضافه می کرد.

  1. روزالین کارتر:

روزالین کارتر همسر رئیس‌جمهور جیمی کارتر، سی و نهمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا است.

 

او از ۱۹۷۷ تا ۱۹۸۱ بانوی اول ایالات متحده بود. لباس های او رنگی ولی سنگین بود. بیشتر لباس های او ویژگی زنانگی را در خود داشت.

8.نانسی ریگان:

 

نانسی ریگان همسر رونالد ریگان، چهلمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا بود و از ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۹ بانوی اول ایالات متحده شناخته شد. نانسی عاشق لباس های فانتزی به همراه شانه های اغراق شده و بزرگ بود. او در انتخاب گوشواره و جواهرات مناسب لباس های خود زیاد فکر می کرد.

9.هیلاری کلینتون:

هیلاری کلینتون از سال 1993 تا 2001 بانوی اول آمریکا بود. هیلاری کلینتون نیز پوشیدن انواع مختلفی از لباس های رنگی را دوست دارد. زمانی که بانوی اول آمریکا بود؛ سعی میکرد لباس ها و جواهراتش را با رنگ های مختلف ست کند.

10.میشل اوباما:

او از سال 2009 تا به امروز بانوی اول آمریکاست.او همیشه سعی می کند از رنگ های برجسته برای لباس های خود استفاده کند.

ترجمه و گردآوری اختصاصی دکوریکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

© دکوریکور 2020
Built with love by Decoricor

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.