سبد خرید

چطور با استفاده از جواهرات و بدلیجات، شیک پوش تر و خوش تیپ تر باشیم؟


تاج سر عروس  گالری محصولات تزئینی مو را مشاهده کنید

 

روش اول:  فهمیدن بایدها و نبایدها:

1. در یک زمان واحد تعداد اندکی از جواهرات بسیار زیبا را بپوشید: بیشتر افراد مرتکب این اشتباه می شوند و تمامی جواهرات زیبا و نفیس خود را در یک زمان واحد می پوشند. زمانی که صحبت از جواهرات و لوازم تزیینی به میان می آید، کمترین مقدار همیشه بیشترین مقدار است.  اگر شما جواهرات، ساعت، روسری ، کلاه و عینک دودی را با هم می پوشید مطمئن باشید که هیچ کدام از آنها به خوبی دیده نخواهند شد .  سعی کنید از  لوازم کمتری استفاده کنید . پوشیدن ست کامل جواهرات یعنی گوشواره، دستبند، گردنبند و انگشتر می تواند چهره شما را خراب کند. سعی کنید به جای استفاده همزمان از گردنبند و گوشواره از یکی از آنها استفاده کنید. اگر می خواهید از لوازم تزیینی مختلف استفاده کنید، مطمئن شوید که هیچ کدام از آنها  در جلب توجه با هم رقابت نمی کنند. فلزات و رنگ آنها را با هم ست کنید .

2.لوازم بزرگ خود را با لباسهای ساده ست کنید: زمانی که از لوازم تزیینی بزرگ استفاده می کنید بهتر است از لباسهای خنثی بهره مند شوید . اگر کمد لباس شما دارای لباسهای بسیاری است بهتر است هر کدام از آنها را با هم امتحان کنید. بهترین  مساله در مورد لباسهای خنثی این است  که ظاهر بسیار عالی با بیشتر رنگ ها دارند. 

 • کمربند قرمز و یا صورتی را با یک لباس سیاه ست کنید .
 •  یک روسری نارنجی و یا زرد را با لباسهایی به رنگ زیتونی ست کنید.

3.  از ست کردن بیش از حد پرهیز کنید :  برخی از اوقات افراد دوست دارند تمامی موارد خود را با یکدیگر ست کنند. این موضوع اگرچه در نگاه اول  مشکل دار نیست ولی می تواند ظاهر شما را خراب کند. در به کار بردن وسایل خود همیشه خلاقیت داشته باشید .  از چرخه رنگی استفاده کنید و از میان رنگ های موجود، رنگی را انتخاب نمایید که ظاهر زیبایی به شما ببخشد . به عنوان مثال اگر بلوز بنفش به تن دارید می توانید از رنگ لیمویی برای سایر موارد خود استفاده کنید. از لباسهایی با رنگ سیاه و سفید استفاده کنید.

4. از آیتم هایی استفاده کنید که با رنگ یکی از لباسها و یا لوازم تزیینی هماهنگ باشد: اگر از لباسهای چند رنگی استفاده می کنید می توانید از لوازمی بهره مند شوید که یکی از رنگ های موجود را به خوبی نشان دهد. مثلا اگر لباس شما به رنگ سیاه است ودارای گل های کوچکی است، می توانید از یک النگوی سرامیکی استفاده کنید .همچنین شما می توانید از لوازم تزیینی استفاده کنید که دو آیتم از لباسهایی که با هم ست نیستند را به خوبی در کنار هم قرار دهد. مثلا می توانید از لوازمی استفاده کنید که دارای یک رنگ اشتراکی با سایر لباسهای شماست.

ست و نیم ست و سرویس

  گالری ست و نیم ست و سرویس های دکوریکور را مشاهده کنید.

 

5. سایز و اندازه لوازم تزیینی را متعادل نگه دارید : اگر از یک گوشواره ی بزرگ و آویزان استفاده می کنید، بهتر است آن را با یک جواهر بزرگتر ست نکنید. اگر از یک گردنبند نازک و ظریف بهره مند شوید حتما ظاهر بهتری خواهید داشت . تا جایی که می توانید اندازه لوازم تزیینی را متعادل نگه دارید .شما می توانید از لوازم جانبی برای ایجاد تعادل در جزییات لباس ها هم  استفاده کنید. اگر بلوزی با الگوی زیبا به تن دارید ، می توانید یک روسری کوچک  بپوشید.

6.از آیتم هایی استفاده کنید که قابلیت های شما را بهبود ببخشد: لوازم تزیینی این فرصت را به شما می دهد که بهترین ظاهر را داشته باشید . یک انتخاب مناسب می تواند چشمان شما را بزرگتر نشان دهد، اندامتان را لاغرتر جلوه دهد و یا اینکه باعث شود  گردن و چهره زیبایی داشته باشید. مثلا می توانید یک کفش با پاشنه کمی بلند  بپوشید تا پاهای خود را درازتر نشان دهید. برای اینکه چشمان خود را روشنتر جلوه دهید می توانید از روسری هایی استفاده کنید که با چشمان شما هماهنگ باشد .

7. از یک آرایش سنگین به عنوان یک لوازم تزیینی استفاده کنید: اگر یک رژلب قرمز رنگ بزنید، پس به لوازم تزیینی زیادی نیاز ندارید .  شما می توانید از آرایش به عنوان یک لوازم تزیینی استفاده کنید.  فقط مطمئن شوید که رنگ انتخابیتان با سایر موارد موجود هماهنگ باشد. در زیر آیتم هایی را مشاهده می کنید که می توانید به عنوان یک لوازم تزیینی از آن ها استفاده کنید:

 •  لاک ناخن و طراحی ناخن
 • مژه مصنوعی
 • تاتوی ابرو
 • لنز رنگی
 • اکستنشن مو

روش دوم : انتخاب لوازم تزیینی :

1. سعی کنید لوازم تزیینی خود را با استایل مورد نظر ست کنید: شما می توانید از لوازم تزیینی دلخواه خود استفاده کنید و هیچ محدودیتی در انتخاب این لوازم وجود ندارد .  اما با ترفندهای مختلف می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر تازه به خرید لوازم تزیینی رو آورده اید ، بهتر است از مواردی استفاده کنید که  با استایل کنونی شما هماهنگ باشد.

2. از ایده های موجود در مجلات و وبلاگ ها استفاده کنید: زمانی که می خواهید در مورد انتخاب نوع لوازم تزیینی تصمیم گیری نمایید ، می توانید از ایده های مجلا و یا سایر منابع موجود استفاده کنید. به نحوه ی به کارگیری این جواهرات هم دقت کنید . باید به خوبی بدانید که چه نوع رنگی با چه بافتی ست می شود . بیشتر مجلات و وبلاگ ها اطلاعاتی را در مورد محل ساخت این ایتم ها در اختیار افراد قرار می دهند. پس در صورت لزوم می توانید از آن استفاده کنید.

3. از مغازه هایی خرید کنید که به صرفه تر باشد:  سعی کنید از مغازه هایی خرید کنید که لوازم بهتری را با قیمت کمتر ارائه می دهند. به جای اینکه پول خود را صرف لوازمی کنید که فصل بعد از مد می افتند، می توانید از نسخه های ارزانتر لوازمی بهره مند شوید که همیشه مد روز هستند.

4.بر روی ایتم های کلاسیک بیشتر تمرکز کنید:  برخی از لوازم تزیینی کلاسیک ارزش صرف کردن هزینه و زمان را دارد. اگر می خواهید از این لوازم زیاد استفاده کنید می توانید چیز با کیفیتی بخرید . به عنوان مثال، یک جفت گوشواره الماس می توانید بیشتر از چند سال مورد استفاده قرار گیرد.

گالری گردنبند   گالری گردنبند های دکوریکور را مشاهده کنید

زمان خرید این لوازم از خودتان بپرسید آیا از مواد با کیفیت ساخته شده اند؟؟ آیا این لوازم با لباسهای کمد من هماهنگ خواهد بود؟؟ ایا این لوازم وجواهرات ببرای استایل من مناسب است؟؟

5. از لوازمی استفاده کنید که با چهره شما هماهنگ است:  اگر این لوازم بتواند با چهره  شما هماهنگ باشد، می تواند چهره و ظاهر شما را نیز بهبود ببخشد.  اگر دارای پوستی با رنگ گرم هستید می توانید از رنگ هایی همچون طلایی بهره مند شوید.

 

 • برای اینکه بدانید پوست شما دارای تن رنگی سرد و یا گرم است، یک دستبند نقره ای روی مچ دست و یک دستبند طلایی روی دست دیگر قرار دهید .  کدام یکی از دستبندها بیشتر درخشانتر است ؟ اگر تن رنگی شما گرم باشد باید از رنگ طلایی استفاده کنید.
 • شما می توانید از لوازم تزیینی استفاده کنید که با تن رنگیتان همخوان نیست .

6. خلاق باشید : هر چیزی که شما می پوشید می تواند به عنوان یک لوازم تزیینی مورد استفاده قرار گیرد. سنجاق، کلیپس، چتر ، دستکش ، توری و یک کیف چرمی می تواند به عنوان لوازم تزیینی در نظر گرفته شود.پس خلاق باشید .

روش سوم : استفاده از موارد مختلف و متفاوت:

1.  از لوازم تزیینی برای ایجاد حس دوستانه  و سرگرم کننده استفاده کنید: اگر در یک دفتر کار می کنید می توانید شخصیت خود را با انتخاب صحیح لوازم مختلف به خوبی نشان دهید . استفاده از جواهرات و لوازم تزیینی بهترین راه برای نشان دادن استایل شماست . از گوشواره هایی استفاده کنید که متناسب دفتر کاری باشند. از یک عینک شیک بهره مند شوید . شما می توانید از کفش های  تخت رنگی و یا پاشنه بلند نیز استفاده کنید.

2. به لباسهای معمولی خود ظاهر متفاوتی ببخشید :  با استفاده از لوازم تزیینی درست و صحیح شما می توانید یک ژاکت  را با شلوارتان به خوبی ست کنید. در حقیقت تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب صحیح لوازم تزیینی است . 

انگشتر گالری انگشتر های دکوریکور

جواهرات فلزی خود را با یکدیگر ترکیب کنید. مثلا می توانید از دستبندهای نقره ای و طلایی بهره مند شوید . از آرایش سنگین هم می توانید استفاده کنید.

3. ظاهری متفاوت ایجاد کنید : جایی که شما در آن زندگی می کنید می تواند در ظاهر شما تاثیر گذار باشد. می توانید از موارد زیر استفاده کنید تا ظاهری متفاوت اما زیبا داشته باشید .

 

 • گردنبند رنگارنگ و یا گوشواره
 • روسری با رنگ روشن
 • یک جفت عینک دودی مناسب
 • حلقه های ساخته شده ار سنگ های طبیعی

نکات:

 • از لباسهایی استفاده کنید که ظاهر شما را بهبود ببخشند.
 • اگر از لوازمی همچون کلاه و یا کفش استفاده نمی کنید ، آنها را  در کمد قرار ندهید . اگر تازه هستند می توانید به موسسات خیریه اهدا کنید.
 • سعی کنید لوازم تزیینی خود را با لباسهایتان هماهنگ سازید . به عنوان مثال، اگر شلوار آبی جین به تن دارید می توانید از یک بلوز و یا پیراهن آبی و یا بنفش استفاده کنید.
 • از موارد متضاد استفاده کنید . به عنوان مثال اگر یک تاپ سبز پوشیده اید می توانید از یک کلاه سیاه استفاده کنید.
 • به جای خریدن جواهرات گران قیمت، از جواهرات دست دوم استفاده کنید تا هزینه کمتری بابت آنها بپردازید.

هشدارها:

به یاد داشته باشید که  لازم نیست همه لوازم تزیینی را یکجا داشته باشید . اینکار نتیجه معکوسی خواهد داشت.

 منبع: گرد آوری و ترجمه اختصاصی دکوریکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

پشتیبانی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.