سبد خرید

Burberry، که یک کارگر ساده پارچه فروشی بود، چطور به موفقیت رسید

 Burberry این روزها به عنوان یکی از برترین برندها لوکس بریتانیا محسوب می شود. توماس باربری پیش از اینکه تجارت خود را تاسیس کند، در یک پارچه فروشی، به عنوان کارگز مشغول به کار بود.

همین حرفه بود که او را به سمت دنیای البسه سوق داد. او پس از مدتی کار در این مغازه، تصمیم گرفت مغازه ای برای خود راه بیاندازد و در آن البسه ای با پارچه های ضخیم و ضد نفوذ آب به مشتریانش ارائه کند. وی با این تفکر پارچه ای به نام گاباردین را اختراع کرد که به شدت مورد استقبال مشتریانش قرار گرفت.

توماس باربری thomas burberry

البسه burberry توسط افراد معروف و مشهور زمان خودش با عنوان البسه ضد آب و هوا (غیروابسته به آب و هوا) مورد توجه قرار گرفت و همین راه تبلیغاتی شد برای او تا بتواند لباس های خود را به فروش برساند.

Burberry به دلیل طرح های تارتان و چک یا چهارخانه اش بسیار معروف و مشهور است. او پس از تاسیس مغازه اش به تدریج شعبات دیگری را بازگشایی کرد و به این ترتیب موفقیت خود را به صورت روزافزونی گسترش داد.

بد نیست بدانید او در طول عمر مفید خویش به شدت با سیگار مبارزه کرده و کمپین بزرگی نیز در این زمینه داشت. توماس دو بار ازدواج کرد و از همسر اولش 2 پسر و 4 دختر داشت.

اما اگر قصد داشتید از این برند دوست داشتنی و لوکس خرید کنید بد نیست بدانید Burberry مدل چهارخانه خود را به چند دسته تقسیم کرده است:

  • چهارخانه Horseferry: چهارخانه کلاسیک با تن بژ
  • چهارخانه Haymarket: چهارخانه کلاسیک با خطوط قرمز
  • چهارخانه Smoked: چهارخانه های تیره تر
  • Beat: چهارخانه سفید و مشکی و  البته چند مدل دیگر

این روزها باربری بیش از 500 شعبه در 50 کشور جهان دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

© دکوریکور 2020
Built with love by Decoricor

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.