سبد خرید

آرایش چشم چطور زیبای تان می کند؟

حتما شما هم تجربه کرده ایدکه خط چشم کشیدن همیشه شما را زیبا نمی کند و با قرار دادن این خطوط در جای نادرست خود شما نمی توانید نتیجه دلخواه را به دست بیاورید.هر فرد حالت چشمان مخصوص خود را دارد که در این مطلب با مراجعه به پروانه دانایی کارشناس آرایشگری به شما می گوییم که چگونه چشمان تان را باخط چشم آرایش کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. 

1. با چشمان گود چه کنیم؟

شما به هیچ وجه نباید داخل چشم ها یا اطراف آنها را سیاه کنید چون چشم هایتان خیلی ریز و گود رفته تر جلوه خواهند کرد،  بهترین حالت برای شما یک خط چشم باریک و ظریف است، البته سایه های روشن هم به این هدف شما کمک می کنند.

 

,سلامت،زیبایی،گودی چشم،آرایش چشم,[categoriy]

 

از گالری دستبند و النگو دکوریکور دیدن فرمایید.
 

2. فاصله ها را کم کنید

بهتر است از خط چشم های گوشه دار استفاده کنید، یعنی خط چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید،  این کار باعث می شود فاصله میان چشم های شما کمتر خودش را نشان دهد چون خط چشم این فاصله را می پوشاند.

,سلامت،زیبایی،گودی چشم،آرایش چشم,[categoriy]

3.  چشم ها را درشت کنید

برای درشت جلوه کردن چشم ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن چون به طور کلی وقتی خط چشم پایین بکشید چشم ها درشت تر جلوه می کنند.
 

,سلامت،زیبایی،گودی چشم،آرایش چشم,[categoriy]
4. با چشمان گرد چه کنیم؟

شما باید نیمه ابتدایی چشم را خطی بسیار باریک بکشید و بعد به مرور تا انتها آن را پهن کنید، در ضمن بهتر است گوشه خارجی چشم را بکشید تا چشم کشیده تر به نظر برسد و گردی آن پوشانده شود.

,سلامت،زیبایی،گودی چشم،آرایش چشم,[categoriy]

5. با چشمان نزدیک به هم چه کنیم؟
شما نباید خط چشم تان را از ابتدا بکشید. بهتر است از خط چشم نیمه استفاده کنید و بیشتر روی انتهای چشم کار کنید یعنی از نصف پایانی یا یک سوم انتهایی خط چشم بکشید تا فاصله بین چشم ها بیشتر جلوه کند.
 
 

,سلامت،زیبایی،گودی چشم،آرایش چشم,[categoriy]

 

6. با چشمانی از حدقه بیرون زده چه کنیم؟

پیشنهاد می کنیم پشت چشم را یک خط چشم پهن بکشید، در ضمن توصیه می کنیم سایه تیره نیز به عنوان مکملاستفاده کنید چون سایه تیره نیز بیرون زدگی را می پوشاند. وقتی تیرگی های پشت چشم زیاد شود چشم فرو رفته تر جلوه می کند.
 
 

,سلامت،زیبایی،گودی چشم،آرایش چشم,[categoriy]

7. با چشمانی درشت چه کنیم؟

اول از همه اینکه خط چشم پهن کاملا برای شما برازنده است. همچنین توصیه می کنیم داخل چشم را هم سیاه کنید وقتی داخل چشم سیاه شود،  چشم کوچک تر و گردتر جلوه می کند.

,سلامت،زیبایی،گودی چشم،آرایش چشم,[categoriy]

منبع: آکاایران 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال سریع

مرسولات در تهران فردای روز سفارش و در شهرستان با پست پیشتاز (دو الی سه روزه) تحویل می شود.

ضمانت بازگشت کالا

شما می توانید محصول خریداری شده را تا 72 ساعت پس از اخذ کالا، تنها با ارائه فاکتور مرجوع کنید (به جز سرویس ها)

فاکتور معتبر

محصولات دکوریکور همراه با فاکتور معتبر ارائه می شوند. شما محصول نقره خریداری شده را با اطمینان و همراه فاکتور دریافت می کنید

پرداخت امن

شما می توانید با اتصال به درگاه امن بانک و درگاه شاپرک، همچنین با استفاده از پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت خود را انجام دهید.

پشتیبانی آنلاین
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.